این هم سرگذشت یه گوینده کار کشته ی رادیو:

کارتان را در مشهد با کدام برنامه شروع کردید؟
**همانطور که گفتم من کارم را در مشهد با گزارشگری شروع کردم، اما اگر بخواهید برنامه خاصی را به عنوان اجرا نام ببرم برنامه گوناگون بود که به تهیه کنندگی حسین کریمی، تهیه وپخش می شد.
* چه شد که به تهران مهاجرت کردید؟
** مهاجرت من به تهران چند علت داشت که یکی از آنها افتتاح شبکه جوان بود. همزمان با نیرو گرفتن این شبکه و با توجه به علاقه‌ای که به فعالیت در رادیو داشتم، رادیو جوان را برای ادامه کارم انتخاب کردم.
* در تهران با چه برنامه ای شروع کردید؟
**با برنامه برای فردا در شبکه سه فعالیت تصویری ام را شروع کردم ودر رادیو هم برنامه سلام عصر بخیر بود.
*چه شد که بازیگری را کنار گذاشتید؟
**برای فعالیت در تلویزیون، گام بلندی برداشتم، اما من عاشق رادیو هستم.جذابیت رادیو برایم چیز دیگری است به طوری که همیشه فکر می کنم اگر روزی نتوانم در رادیو کار کنم حتماً افسرده می شوم. رادیو، شهرت ندارد اگر خیلی شانس بیاوری فقط محبوب می شوی. رادیو، مردمی وصمیمی است.
*در چه سالی ازدواج کردید؟ بچه ها چطور با کار شما کنار می آیند و آیا به کار گویندگی علاقه مند هستند؟
**من بیست ودو سال قبل ازدواج کردم والان هم سه پسر دارم که پسر بزرگم سال دوم معماری است وپسر کوچکم هم کلاس سوم دبستان. بچه ها کارم را دوست دارند و ارتباط‌های کاری من برایشان بسیار جذاب است.در خصوص قسمت بعدی سئوالتان هم باید بگویم پسر کوچکم این توانایی را دارد واحتمالا درآینده گوینده زبردستی خواهد شد.
*قبل از رفتن از مشهد بیشتر چه زمان‌هایی به زیارت حضرت رضا(ع) می‌ رفتید؟
** تقریبا قبل از هر اجرای رادیویی برای اینکه آرامش پیدا کنم حتما به حرم می رفتم.
*فاصله منزل تا حرم چقدر بود؟
**منزل ما در خیابان خواجه ربیع وتا حرم فاصله چندانی نداشتیم.
* خانم آل عباس! همه ما ایرانی ها یک حس دلبستگی و وابستگی خاصی نسبت به مشهد داریم شما به عنوان یک مشهدی چطور؟ وقتی اطرافیان ،همکاران و...متوجه می شوند که شما مشهدی هستید چه حسی دارند؟
**خودتان که خوب می دانید شاید ساده ترین جمله کسانی که می فهمند ما مشهدی هستیم "التماس دعا"است، خودتان هم حتما تا به حال به کرات با این قضیه برخورد کرده اید.بعضی از دوستان و همکاران هم حتی می خواهند وقتی رفتم حرم برایشان دو رکعت نماز زیارت بخوانم .
* هر چند وقت یک بار به مشهد مشرف می شوید؟
**هر سه ماه یک بار برای دیدن پدر و مادرم حتماً به مشهد می آیم ویک زیارت شبانه وبعد از یکی دو روز برمی گردم.
*هنوز دلتان هوای مشهد وحرم را می کند؟
**خیلی، من هنوز هم وقتی گرفتاری برایم پیش می آید و یا خسته و ناراحتم از همین راه دور به امام متوسل می شوم.حالا که از مشهد دورم، قدر امام رضا را بیشتر می دانم.کاش زمان بیشتری را برای مشرف شدن و پابوسی حضرت می گذاشتم
*وکلام آخر....
**من همیشه گفته ام همه ما هر چه داریم از دعای پدر ومادر است .خدا همه پدر ومادر ها را زنده وسلامت بدارد.

/ 0 نظر / 38 بازدید